Znamy nowych laureatów programu SKILLS – Staże

Dodano: :: Kategorie: Aktualności, Aktualności programowe
-A A+

Fundacja wyłoniła nowych laureatów programu stażowego realizowanego w ramach projektu SKILLS*.

Do trzeciego naboru w programie SKILLS – Staże zostało zgłoszonych 98 wniosków. W kolejnym etapie – w rozmowach z komisją ekspertów, wzięło udział 28 młodych badaczy. Z grona tych osób wyłoniono 12 nowych uczestniczek i uczestników programu, którzy będą mogli podnieść swoje kwalifikacje z zakresu: zarządzania badaniami naukowymi, zarządzania zespołami naukowymi, współpracy interdyscyplinarnej, komercjalizacji wyników badań oraz przedsiębiorczości – w trakcie pobytu w zagranicznej instytucji naukowej lub firmie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w ostatnim naborze wniosków w programie stażowym – termin składania wniosków został wydłużony do 30 marca br. (harmonogram określający okno startowe stażu i terminy rozmów z kandydatami pozostaje bez zmian i jest dostępny na stronie programu w dziale „Pliki do pobrania”).

Więcej informacji można znaleźć na stronie SKILLS – Staże. Informacji udzielają także koordynatorzy: dr Monika Biłas-Henne (nauki humanistyczne i społeczne), tel.: 22 845 95 17, e-mail: monika.bilas@fnp.org.pl oraz dr Dariusz Łukaszewski (nauki ścisłe), tel.: 22 311 84 25, e-mail: dariusz.lukaszewski@fnp.org.pl.

*Projekt SKILLS jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Cofnij